previous pauseresume next

تمدید مهلت ورود اطلاعات مقالات در سامانه پاداش

قابل توجه پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مهلت درخواست پاداش مقالات برای آن دسته از مقالاتی که در بازه زمانی تعیین شده در سامانه مربوطه وارد نشده اند، تا پایان روز شنبه ۹۴/۱۲/۲۲ تمدید گردید. لازم به ذکر است این مهلت مجدداً تمدید نخواهد شد.

ارسال مقاله به مجله علمی پژوهشی ارتقای ایمنی و پیشگیری از مصدومیت ها

احتراما به استحضار اعضا هیات علمی، دانشجویان و کلیه پژوهشگران می رساند، مجله علمی پژوهشی ارتقای ایمنی و پیشگیری از مصدومیت ها متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آماده پذیرش مقالات مرتبط در این حوزه می باشد. چنانچه افراد مرتبط با موضوع، مایل به همکاری با مجله هستند مقالات خود را به آدرس زیر ارسال نمایند. sp.ip.rc@sbmu.ac.ir

قرار گرفتن دانشگاه در فهرست یک درصد برتر دانشگاه های تاثیرگذار از نظر تعداد استنادات در ده سال اخیر

بر اساس اطلاعات مستخرج از پایگاه طلایه داران علم تامسون دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در فهرست یک درصد برتر دانشگاه های تاثیرگذار از نظر تعداد استنادات در ۱۰ سال اخیر قرار گرفته است. برای دریافت گزارش کامل بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

کسب رتبه برتر مجله ایرانی آموزش در علوم پزشکی

مجله ایرانی آموزش در علوم پزشکی در شانزدهمین همایش کشوری آموزش پزشکی موفق به کسب رتبه برتر در میان مجلات فارسی آموزش پزشکی کشور گردید.

برقراری دسترسی مجدد به بانک اطلاعاتی ISI Web of Science

با توجه به اینکه دسترسی به بانک ISI Web of Science از اواسط سال ۲۰۱۳ میلادی بدلیل تحریم خود ساخته شرکت مالک یعنی Thomson Reuter علیه کشورمان قطع شده بود، خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ،در حال حاضر دسترسی به مجموعه فوق در آدرس http://webofknowledge.com فراهم گردیده است.

فایل های کارگاه آموزشی با حضور نماینده انجمن سردبیران نشریات پزشکی شرق مدیترانه

جهت دانلود فایل های آموزشی کارگاه Writing process که با حضور نماینده انجمن سردبیران نشریات پزشکی شرق مدیترانه در تاریخ ۹۳/۱۲/۲برگزار گردید، بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

مجله Dental Research Journal در پایگاه اسکوپوس نمایه گردید

با تلاش‌های پیگیر مجموعه دست اندرکاران مجله DRJ و همکاران مدیریت منابع علمی دانشگاه، این مجله در پایگاه معتبر Scopus نمایه گردید.

کسب رتبه سوم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در رده‌بندی بین المللی دانشگاه‌های جهان

کسب رتبه سوم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در رده‌بندی بین المللی دانشگاه‌های جهان بر مبنای شاخص H ‪(H-Index)‬، که برای نخستین بار در سالهای گذشته حاصل گردیده است را به عموم پژوهشگران، سیاستگذاران، مدیران و خدمتگزاران عرصه پژوهش و فناوری دانشگاه تبریک عرض می‌نماید. امید که با تلاش شایسته و برنامه‌ریزی دقیق و موثر همکاران ارجمند، اعتلای علمی و تحقیقاتی دانشگاه روندی پایدار و رشدی روزافزون داشته باشد.

برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور نمایندگان انجمن سردبیران نشریات پزشکی شرق مدیترانه

روزهای شنبه ۹۳/۱۲/۲ و یکشنبه ۹۳/۱۲/۱۰، مدیریت منابع علمی دانشگاه میزبان خانم های Mary Ellen Kernas و Elise Langdon-Neuner از نمایندگان انجمن سردبیران نشریات پزشکی شرق مدیترانه بود و سردبیران، اعضای تحریریه مجلات و پژوهشگران دانشگاه از سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی میهمانان در زمینه فرآیند نگارش، ترجمه، ویرایش، سرقت ادبی و انتشار مقالات در مجلات علمی استفاده نمودند.

برگزاری کمیته استنادات

در روز ۲۴ دی ماه ۱۳۹۳ جلسه کمیته استنادات و ارزیابی مجلات دانشگاه در سالن کنفرانس معاونت پژوهشی و فناوری با حضور سرکار خانم دکتر کلیشادی و بقیه اعضا محترم برگزار گردید.

صفحه‌ها

اشتراک در مدیریت منابع علمی  RSS